KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13846361
nr 1384 6361
Blandteknik
Signerad, figurer. Motivet: 63x86cm, yttermått inklusive ram: 80x101cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:39:50
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr